TEB Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

TEB Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  TEB Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  TEB bankası çalışma saatleri sabah 09:00 ile akşam 17:00 arasındadır. TEB bankası hafta içi mesai yaparak hafta sonu çalışmamaktadır. Bankanın 12:30 ile 13:30 arasında öğle tatili molası bulunmaktadır. Özel günler ve resmi tatillerde mesai sistemleri değişiklik gösterebilir.

  TEB müşterisi olan kişiler birçok bankacılık işlemlerinden uygun teklifler ile yararlanabilir. Banka müşterisine cazip kampanyalar düzenleyerek bankacılık işlemlerinde ayrıcalıklı fırsatlar sunmaktadır. Dönemsel olarak değişebilen kampanyalardan yararlanmak isteyenler TEB müşterisi değilse en yakın şubeye giderek veya TEB web sitesinden başvuru formunu doldurarak banka müşterisi olabilir ve anında avantajlı tekliflerden yararlanabilir.

  TEB Bireysel Bankacılık Hizmetleri

  TEB bireysel bankacılık hizmetleri ile müşterilerinin bankacılık ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefler. Bankacılık hizmetlerini uzun yıllardır edindiği tecrübe ve müşteri memnuniyeti ile sağlayan TEB bankası güvenilir bir sistem üzerinden yüzlerce işlemi şubeden veya internet bankacılığı üzerinden yapabilmeye imkân tanır. TEB bankasının bireysel hizmetleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Nakit ihtiyaçları için kredi imkânları,
  • Kredi kartı veya banka kartı fırsatları,
  • Emeklilik ve sigorta işlemleri,
  • Kampanyalar hakkında detaylı bilgi sağlama,
  • Yatırım işlemleri,
  • Mevduat hesapları,
  • CEPTETEB hizmetleri bireysel müşterilere sağlanan hizmetler arasında sayılabilir.

  Bireysel bankacılık hizmetinden yararlanmak isteyen kişiler öncelikle bankanın müşterisi olmalıdır. Banka müşterisine özel kolay ve pratik işlem yeteneğini internet ve mobil şu üzerinden sağlamaktadır. Müşteriler dilerse çağrı merkezi üzerinden bankacılık hizmetleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve merak ettiklerine anında cevap bulabilir.

  TEB KOBİ Hizmetleri Nelerdir?

  TEB kobi hizmetleri firma sahibi olan kişilerin tüm işyeri finans yönetimi hakkında işleme alınan bilgilerden oluşmaktadır. TEB bankası uzun yıllardır birçok işletmenin finans yönetimini yaparak KOBİ’lerin büyümesine büyük katkılar sağlamıştır. TEB bankasının sağladığı işletme hizmetleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Esnafa özel hizmetler,
  • Kadın patronlara özel hizmetler,
   • KOBİ’lere özel ayrıcalıklar,
  • Çiftçilere özel hizmetler,
  • Girişimcilere özel hizmetler,
  • Kurumsala özek hizmetler,

  TEB şubelerinden veya internet bankacılığın TEB bankasının tüm hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olunabilir. TEB bankası yeni iş kuracak olanlara, hali hazırda bir işletmesi bulunanlara veya çiftçilik ile uğraşan kişilere ayrıcalıklı teklifler ve fırsatlar sunarak nakit ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.

  ŞOK çalışma saatleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

  TEB Telefon Bankacılığı Hizmetleri Nelerdir?

  TEB bankasının telefon bankacılığı hizmetleri müşterilere tüm bankacılık işlemleri için destek vermektedir. 0850 200 0 666 çağrı merkezini arayarak TEB müşterisi dilediği bankacılık hizmetini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir. Yatırımlar, hisse senedi, kredi kartı veya banka kartı, hesap özeti gibi daha birçok işlem telefon bankacılığı ile sağlanabilir ve şubeye gitmeye gerek kalmadan gerçekleştirilebilir. TEB müşterisi ayrıcalıklı fırsat ve tekliflerden anında haberdar olmak için SMS veya aranarak bilgilendirme hizmetlerini aktif hale getirmektedir. Banka hizmetlerini müşterilerine mail, SMS veya arama hizmeti ile sağlayabilir. Bu yüzden çağrı merkezine ricada bulunarak bankanın tüm yeni gelişmelerinden haberdar olunmak istendiği bildirilmelidir.

  TEB İnternet ve Mobil Bankacılık Hizmetleri Nelerdir?

  TEB bankasının internet ve mobil hizmetler destekleri sayesinde TEB müşterisi hiç vakit kaybetmeden dilediği işlemi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilir. TEB bankasının müşterisi olan herkes TEB şubesine giderek cep telefonu numaralarını sisteme onaylatmalıdır. SMS ile gelecek şifre ile müşterilerin internet ve mobil bankacılık hizmetlerinden yararlanması sağlanacaktır. Bu sayede banka personeli müşterisinin bilgilerini sisteme girerek tek kullanım şifresi ile internet ve mobil şube kullanımını oluşturmaktadır. Müşteriler ilk kez kullanım sağlıyorsa banka personelinden aldığı şifre ile mobil veya internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra şifrelerini güncellemelidir.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler