TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, Müşteri Hizmetleri Numarası
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

TEB müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanarak bankacılık, kredi ve kredi kartı ile ilgili işlemlerini halletmek mümkün olmaktadır. TEB müşteri hizmetleri temsilcisi veya sesli yönlendirme ile müşterilerine haftanın her günü yirmi dört saat boyunca bu kanal üzerinden müşterilerine hizmet vermektedir.

TEB Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

TEB çağrı merkezi telefon numaraları 0850 200 0 666’dır. Bu numarayı arayan müşteriler öncelikle sesli yönlendirme ile karşılaşmakta olup bu hizmet ile de pek çok hizmetten yararlanabilmektedir. Daha detaylı işlem ve bilgi alma içinse müşteri temsilcisine bağlanmak gerekmektedir. Kurumsal olan müşteriler içinse 444 0 832 numarası ile TEB şirket telefon şubesi hizmet vermektedir.

Bireysel müşteriler TEB müşteri hizmetlerine +90 0850 200 0 666 arayarak şirket müşterileri ise +90 0216 444 0 832 arayarak ulaşabilmektedir.

Yurt içi ücretlendirmeleri tarifeye göre şehir içi konuşma üzerinden olmaktadır. Yurt dışı ücretlendirmeler ise aranan ülke ve kullanılan operatöre göre olmaktadır.

Ayrıca Arzum müşteri hizmetleri bilgilerine buradan bakabilirsiniz.

TEB Müşteri Hizmetlerinden Yararlanma

TEB müşteri hizmetlerinden faydalanabilecek işlemler; kredi kartı ile ilgili işlemler, bankacılık işlemleri, yatırım işlemleri, şifre alma ve değiştirme işlemleri, güvenlik ayarları, internet şube destek hizmetleri, kredi işlemleri, ürün ve hizmetle ilgili bilgi, müşteri numarası öğrenme, kayıp / çalıntı ve şüpheli bankacılık kredi kartı işlemleri olarak sıralanabilmektedir. Bu işlemlerin bir kısmından sesli yönlendirme ve tamamından müşteri temsilcisi ile yararlanmak mümkündür.

TEB Müşteri Hizmetleri Sesli Yönlendirme Hizmeti

TEB müşteri hizmetlerinin sesli yönlendirme hizmeti ile müşteriler müşteri operatörüne bağlanmadan birtakım işlemleri halledebilmektedir. 0’ı tuşlayarak kayıp çalıntı işlemlerini yapmak mümkün olmaktadır. Başka bir işlem yapılacaksa kısa ve anlaşılır bir komut vererek şu işlemler yapılabilmektedir:

 1. Kredi kartı şifre alma ve değiştirme
 2. Kredi kartı şifre hatırlatma
 3. Banka kartı şifresi alma ve değiştirme
 4. Banka kartı şifre hatırlatma
 5. Kredi kartı borcu (asgari veya tamamı) ödeme
 6. Kredi kartının son aya ait ekstre bildirimi
 7. Ekstreyi mail veya faks olarak alma talebi
 8. Vadeli ve vadesiz hesap bakiyesi
 9. Maaş sorgulama
 10. Vade sorgulama
 11. Para transferi sorgulama
 12. Ek hesap sorgulama
 13. EFT ve havale bilgisi sorgulama
 14. Güncel banka / kredi kartı bilgileri
 15. Güncel borç bilgileri
 16. Onay bekleyen işlem sorgulama
 17. Gelecek dönem borcu sorgulama
 18. Dönem için işlemler
 19. Kredi kartı limit işlemleri (artırma / azaltma veya sorgulama)
 20. Banka kredi borcu bilgileri
 21. Kredi ödemesi yapma
 22. Fatura ödemeleri (telefon, internet, televizyon, TL yükleme vb.)
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Passolig Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

TEB Müşteri Hizmetleri Müşteri Temsilcisine Bağlanma

TEB müşteri temsilcisine bağlanarak sesli yönlendirme ile yapılamayan işlemleri yapabilmek ve ürünler / kampanyalar, kişiye özel hizmetler ile ilgili bilgi almak mümkündür. TEB müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak için sesli yönlendirme menüsü üzerinden talebi anlaşılır bir komut ile (müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorum vb.) iletmek yeterli olmaktadır. Sonrasında müşteriler temsilciye aktarılmaktadır. 3-5 dakika beklemek gerekmekte olup hat düşmediği takdirde tekrar aramak ve aynı işlemleri tekrarlamak gereklidir.

TEB Müşteri Hizmetleri Sesli İmza Nedir?

TEB müşteri hizmetleri sesli imza, kişilerin sesinin tanınması ile kişisel bilgilerinin tekrar sorulmamasını sağlayan bir sistemdir. Faydalanmak için TEB müşteri hizmetlerini aradıktan sonra “sesli imza” komutunu vermek gerekmektedir. Sonrasında kişinin ses imzası oluşturulmakta olup daha sonra yapacağı aramalarda bilgi alma işlemleri için kişisel bilgileri sorulmayacaktır. Sesli imza sistemini kapatmak ve sonrasında tekrar açmak mümkündür.

Bilgi alma işlemleri haricindeki talep iletme ve bankacılık işlemleri için telefon şubesi şifresi kullanımı ve SMS doğrulama hizmeti devam etmektedir.

Müşteri Hizmetleri Telefon Şubesi Şifre

TEB müşteri hizmetleri için telefon şubesi şifre alma işlemini çağrı merkezi ile yapmak mümkündür. Müşteriler telefon şubesinde istenen bilgileri girerek alabilir veya banka şubeleri üzerinden talepte bulunabilirler.

Ariston müşteri hizmetleri için tıklayınız.

Müşteri Hizmetleri Kurumsal Şube

TEB müşteri hizmetlerinin şirket şubesinden yararlanmak için öncelikle banka şubelerinden talepte bulunmak gerekmektedir. Gerekli kayıtlar yapıldıktan sonra müşterinin telefonuna SMS ile bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Bütün işlemler halledildikten sonra şirket müşterileri şu işlemleri 444 0 832 telefon şubesi üzerinden yapabilecektir.

 1. Hesap hareketi sorgulama
 2. Hesap özeti sorgulama
 3. Hesap özeti gönderme
 4. Üye işleri bakiye ve ciro görüntüleme
 5. Çek ve senet görüntüleme
 6. Havale
 7. Virman
 8. EFT
 9. Fatura ödemesi
 10. Fatura talimatı
 11. DBS ‘de fatura takip görüntüleme
 12. Trafik cezası ödeme
 13. Motorlu taşıtlar vergisi ödeme
 14. İşlem dekontu gönderme
 15. Döviz alım / satım
 16. Yatırım fonu alım / satım
 17. Yatırım fonu hareketleri görüntüleme
 18. Kart bilgileri
 19. Kart hareketleri
 20. Kayıp/ çalıntı bildirimi
 21. Kart yenileme talepleri
 22. Kart şifre belirleme / değiştirme
 23. Kredi kartı ödeme
 24. Kredi kartı ekstre bilgileri
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Denizbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri Hizmetleri Güvenlik Hususu

TEB çağrı merkezi için güvenlikle ilgili dikkat edilmesi gereken meseleler şu şekildedir.

 • Şifreler ardışık sayılardan veya müşteri açısından önemli rakamlardan (doğum günü, yakınlarla ilgili özel günler, evlilik yıl dönümü, cep telefonu vb.) oluşmamalıdır.
 • Yabancı ve şüpheli şahısların telefonu TEB müşteri hizmetleri aramalarında kullanılmamalıdır.
 • TEB telefon şifresi ve kart şifreleri kimse ile paylaşılmamalı, bir yere yazılmamalı ve cihazlara otomatik giriş için kaydedilmemelidir.
 • Şüpheli durumlarda (şifre çalındığı düşünülüyorsa, hesap ve kartlarda şüpheli harcamalar varsa, şüpheli şahıslar fark edildiyse vb.) bildirim yapılmalıdır.
 • Arama yapılan cihazların güvenli (virüs taramaları yapılmalı, şüpheli SMS ve e-posta açılmamalı) ve güncel olduğundan emin olunmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler