Teknosa Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Teknosa Müşteri Hizmetleri Numarası

  Teknosa Müşteri Hizmetleri Numarası

  Teknosa müşteri hizmetlerinin numarası 0850 222 55 99’dur. Teknosa müşteri hizmetleri numarasından ile tüm şikâyet, sorun ve önerilerinizi iletmek için iletişime geçebilirsiniz.

  Teknosa Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Nasıl Olur?

  Teknosa müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için 0850 222 55 99’u arayabilirsiniz. Ürün hizmeti için 1’e, hediye çekleri için 2’ye, diğer hizmetler için 3’e basıp müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

  Teknosa Müşteri Hizmetleri İşlem Merkezi Nerededir?

  Teknosa müşteri hizmetleri işlem merkezi Carrefoursa Plaza Cevizli Mahallesi Tugay Yolu Caddesi No:67 B Blok 34846 Maltepe/İSTANBUL’dadır. Teknosa müşteri hizmetleri işlem merkezi sabah 07:30’dan akşam 17:00’a kadar hizmet vermektedir.

  Teknosa Müşteri Hizmetleri Mail Adresi Nedir?

  Teknosa müşteri hizmetleri mail adresi bilgilendirme@teknosa.com‘dur. Teknosa müşteri hizmetleri mail adresi ile her türlü sorun, öneri ve şikayetlerinizi için hizmet alabilirsiniz.

  TEB müşteri hizmetleri bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  Teknosa Müşteri Hizmetleri Alternatif İletişim Kanalları Nelerdir?

  Teknosa müşteri hizmetleri alternatif iletişim kanalları sizlere hızlı ve kolay bir şekilde geri bildirimler sunmaktadır. Teknosa’nın müşteri hizmetleri telefon numarası harici alternatif iletişim kanalları aşağıda sıralanmaktadır:

  • Teknosa web sitesinde yer alan ‘’Kurumsal’’, ‘’ İletişim’’ bölümünde yer alan ‘’Bize Yazın’’ kısmına adınız, soyadınız, e posta adresiniz, mesajınızı yazıp, gönderebilirsiniz.
  • Teknosa web sitesinde ‘’Bize Ulaşın’’ kısmından adınız, soyadınız, e posta adresiniz, cep telefon numaranız ve mesajınız ile sorun veya önerilerinizi iletebilirsiniz.
  • Teknosa web sayfasında yer alan ‘’Geri Bildirimler’’ kısmından canlı olarak önerilerinizi, sorunlarınızı ve şikâyetlerini iletebilirsiniz.
  • Ürün iade işlemleri için ürünü aldığınız mağazanın iade bölümünden fatura ile birlikte iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ürün arızalanması, hasar oluşması sonucu en yakın Teknosa mağazasına gidip, satın aldığınız ürün ile ilgili değişim ve onarım işlemleri yapabilirsiniz. Bu ürünleri eksiksiz bir şekilde teslim etmeniz gerekmektedir.

  Teknosa Müşteri Hizmetleri Hangi Konularda Hizmet Verir?

  Teknosa müşteri hizmetlerinin destek verdiği konular ürün ve hizmetler ile ilgili tüm gereksinimleri kapsamaktadır. Aşağıda Teknosa müşteri hizmetlerinin destek verdiği konular sıralanmaktadır:

  • Teknosa müşteri hizmetleri müşterilerin her türlü gereksinimine karşı çözünler sunmaktadır.
  • Arızalı ürünler için yetkili servis talep edenler aldıkları ürünün markasını Teknosa müşteri hizmetlerinden öğrenebilmektedir.
  • Aldıkları ürünler için kurulum hizmeti talep edilmektedir.
  • Garanti sürelerini ve garanti işlemlerini müşteri hizmetlerine sorup öğrenebilirler.
  • İade işlemleri için müşteri hizmetlerinden yardım alabilirler.
  • Arızalanan ürünler için yetkili servis talebinde bulunabilirler.

  Teknosa Garanti Süreleri Ne Kadardır?

  Teknosa garanti süresi her üründe değişiklik göstermektedir. Teknosa ürün yelpazesi açısından oldukça geniş olduğu için ürünlerin garanti süreleri markalarda farklılık göstermektedir.

  Teknosa Müşteri Hizmetlerinden Hangi Cihazlar İçin İlk Çalıştırma Talebinde Bulunulabilir?

  İlk çalıştırma talebi bulunabilecek Teknosa cihazları telefon ve benzer ürünler yanında firmanın satış yaptığı tüm ürünleri kapsamaktadır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamının dışında tutulmaktadır.

  Servis kurulumu sürecinde herhangi bir sorun tespit edildiği takdirde tutanak tutulmakta ve değişim/iade işlemleri yapılabilmektedir. Teknosa servis kurulumu 7 gün içinde yapılmalıdır. Teknosa müşteri hizmetlerine ulaşarak aşağıdaki cihazlarınız için ilk çalıştırma talebinde bulunabilirsiniz:

  • Klimalar
  • Buzdolapları
  • Bulaşık makineleri
  • Çamaşır makineleri
  • Kombiler
  • Güvenlik sistemleri
  • Ofis tipi yazıcılar
  • 32 ekran üstü televizyonlar
  • Ankastreler

  Teknosa Kurulum Gerektiren Ürün Satın Alındıysa Ne Yapılmalı?

  Teknosa kurulum gerektiren ürün satın alındıysa yapılması gereken Teknosa yetkili servisine başvurmaktır. Kurulum gerektiren ürünler kesinlikle yetkili servis tarafından açılıp, kurulumu yapılmalıdır. Kurulum gerektiren bir ürün satın aldığınız zaman, aldığınız ürünün marka yetkili servisini arayabilir, hizmet alabilirsiniz.

  Ayrıca Superonline müşteri hizmetleri bilgilerini inceleyebilirsiniz.

  Teknosa Yetkili Servisine Nasıl Ulaşılır?

  Teknosa yetkili servisine ulaşmak için 0850 222 55 99’u arayabilirsiniz. Aşağıda Teknosa yetkili servisine ulaşmak için alternatif iletişim kanalları sıralanmaktadır:

  • Bireysel olarak servise vermiş olduğunuz ürünleri www.teknosa.com’ dan öğrenebilirsiniz.
  • Yetkili servise göndermiş olduğunuz marka ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Teknosa müşteri hizmetlerinden yetkili servisine vermiş olduğunuz ürün hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Ürünü satın aldığınız mağazadan servis süreciniz ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
  • Yetkili servise vermiş olduğunuz ürününüzü teslim alabilmek için bilgi mesajı ya da mail gönderebilirsiniz.

  Teknosa Arızalı Ürünler Nasıl İade Edilir?

  Teknosa arızalı ürünleri iade etmek için öncelikle hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Aşağıda Teknosa arızalı ürünleri iade etmek için yöntemler sıralanmaktadır:

  • Tarafınıza gelen kargoda herhangi bir hasar var ise kargoya hasar tespit belgesi düzenletmelisiniz.
  • Garanti kapsamına giren arızalı ürünler için değişim işlemleri servis raporu yazarak yapılmaktadır.
  • Ürünün 14 günlük iade süresi dolduğu zaman kesinlikle yetkili servis tutanağı tutulması gerekmektedir. Yetkili servis belgesi iletilmediği takdirde müşteri cayma hakkından yararlanamamaktadır.
  • İade edilmek istenen ürünün tamamen eksiksiz, açılmamış ürün olması gerekmektedir. Herhangi bir zarar görmemesi gerekmektedir.
  • İade edilen ürünler hediye bir ürün var ise, hediyeli ürünler ile birlikte iade edilmelidir.
  • Hediye çeki ile satın alınan ürünlerin iade edilmesi ya da iptal edilmesi sonucunda hediye çeki hesabına geri yüklenmelidir. Fakat kampanya şartlarına göre değişiklik de göstermektedir.
  • Hijyen açısından uygunsuz olan ürünler iade edilmemektedir. Mayo, kulaklık, iç çamaşırı gibi ürünler.
  • Kurulumu yapılmış ürünler iade alınmamaktadır.
  • Kullanıcı tanımlamaları yapılan cep telefonları, notebook gibi ürünler iade alınmamaktadır.
  • DVD, VCD, diş bakım gibi tek kullanım gerektiren ürünlerde kullanılmamış olduğu takdirde iade edilmektedir.

  Teknosa müşteri hizmetleri aracılığıyla iade sürecini takip edebilirsiniz.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
  1. Ahmet kaya dedi ki:

   Değerli teknosa personeli reeder satmayınız mağazaya gelen misafirlerinize reeder marka bir ürün almaları hususunda teşvik etmeyiniz lütfen lütfen lütfen

  2. Ramazan Oğuz dedi ki:

   Teknosa mağazasından kablosuz mouse bir ay olmadan bozuldu. Başka bir teknosa mağazasına götürdüm üç hafta oldu ne arayan var ne soran müşteri hizmetlerini aradığımda ise teknosa ürüne garanti vermez yetkili servis verir dediler bana yetkili servisin numarasını verdiler.ürünü satana kadar çok alakalılar ama satış sonrası ilgi alaka sıfır.telefonu yüzüme kapatıyorlar.üstelik arızalı ürünü teslim ettiğimde mağaza onarım işlemi sonunda adresinize kargoyla gönderilir dedi şimdi ise bir hafta mağazada kalır sonra almaya gitmezsem kargolanır dendi mağazanın ve çağrı merkezinin prosedürü birbirinden farklı en önemlidide ürün nerede kimde ne durumda ne zsman elime ulaşır muamma korkarım bu süreç sonunda kullanıcı hatasından dolayı diye garanti dışı bile derler.dediğim gibi ürünü satana kadar çok iyiler satış sonrası sıfır bu arada verdiğim ürünü alalı bir ay bile olmadı kullanıcı hatasını bırakın toz bile yok o kadar temiz …

  3. Oya dedi ki:

   Mehaba çocuğumun kulaklığını verdim fakat 20 gün oldu daha haber yok hem hatalı ürün hemde bu kadar zaman kapıy .Böyle adı olan bir markaya hiç hoş olan bir durum değil .

  4. Sinem dedi ki:

   Merhaba ben sinem teknosa çeşme magaza s indan hp papillon 400 marka kulaklık aldim 2 3 gün sonra memnuniyetsizlikten gotik iade icin seste problem vardi ve bize geri alınmayacağını kulakliklarda garanti olmadığını bu konuda söylediler bilgisayara takılırken dönüştürücüler denenmesini tavsiye ettiler bunun üzerine birde dönüştürücü aradık gelmesini bekledik ücreti hic bir şeyin onemli degil onu da aldık kullandı cok fazla guzel olmasada oglum bu güne kadar idare etti cunki çenemden sıkıldığı icin dun sesin karşıya gitmediğini söyledi yani kısacası buda çalışmıyor artik ne yapacağım bana yardımcı olun mağazaya yarin gidicem bana aynı sözleri edicekler eminim sizden yardım istiyorum inşallah bana cevap yazar yada ararsınız şimdiden mersi bakalim ne zaman doner ve ilgilenirsiniz iyi çalışmalar ve iyi günler dilerim teknosa şikayete bölümüne telefonla bu yazıyı yazdim bana ulaşırsanız sevinirim

  BİR YORUM YAZ