Teknosa Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, Müşteri Hizmetleri Numarası
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Teknosa Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Teknosa Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Teknosa müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanma ile kişiler aldıkları ürünler ile ilgili işlemlerini veya sipariş işlemlerini yapabilmektedir. Teknosa müşteri hizmetleri aynı zamanda Teknocell için de aynı numara üzerinden hizmet vermektedir.

Teknosa Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teknosa müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 55 99’dur. Bu numarayı arayarak Teknosa teknolojik ürünleri ve telefon operatörü işlemleri yapılabilmektedir. Ücretlendirmeler yurt içinden arama yapıldığında operatörün yurt içi her yöne konuşma paketine tabi olmaktadır. Pakette konuşma hakkı yoksa ek ücretlendirmeler şebeke doğrultusunda uygulanmaktadır.

Arçelik müşteri hizmetleri bilgileri için buraya tıklayınız.

Teknosa Müşteri Hizmetleri Yurt Dışından Arama

Teknosa müşteri hizmetlerine yurt dışından ulaşmak için +90 0850 222 55 99’u tuşlamak gerekmekte olup, ücretlendirmeler bulunulan ülkenin ve kullanılan şebekenin tarifelerine ve ücretlendirmelerine tabidir.

Teknosa Müşteri Hizmetleri İşlemler

Teknosa müşteri hizmetlerinden yapılabilecek işlemler ve alınabilecek hizmetler şu şekildedir:

 • Teknosa ürün iptal ve iade
 • Teknosa hediye çeki kullanma
 • Teknosa ürün teslimat işlemleri
 • Ürün ve fiyat bilgisi
 • Kampanya bilgileri
 • Yetkili servisteki ürün bilgisi
 • Teknik servis hizmetleri
 • Tekno garanti hizmetleri
 • Doktor teknolog hizmetleri
 • Doktor teknolog randevu
 • Mağaza telefon bilgisi
 • Mağaza adres bilgisi
 • Teknocell hat fatura bilgi ve ödeme işlemleri
 • Teknocell hat ürün kampanyaları

Teknosa müşteri hizmetleri ile yukarıdaki hizmetlerden yararlanmak için sesli menü ve müşteri temsilcisi haftanın her günü yirmi dört saat boyunca faaliyet içerisindedir.

Müşteri Hizmetleri Sesli Menü

Teknosa müşteri hizmetlerinin sesli menüsünün kullanımı şu şekildedir:

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  İş Bankası Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Teknosa kişisel veriler hakkında bilgi almak için 1: Kişisel verilen işlenmesi ve korunması doğrultusunda amaçlar ve müşterinin hakları hakkında bilgi alınmaktadır.

Teknosacell hat işlemleri için 2: Bu menüden sadece Teknocell müşterileri yararlanabilmektedir. Devam etmek için 2 ana menüye dönmek için 0’ı tuşlamak gerekir.

Teknosa.com işlemleri için 3: ürün ve fiyat bilgisi için 1’i, iade / değişim ve teslimat için 2’yi, yetkili servisteki ürün için 3’ü, kampanyalar için 4’ü tuşlamak gerekmektedir.

Teknosa mağaza işlemleri için 4: ürün ve fiyat bilgisi için 1’i, iade / değişim ve teslimat için 2’yi, yetkili servisteki ürün için 3’ü, kampanyalar için 4, mağaza bilgileri için 5’i tuşlamak gerekmektedir.

Teknosa ürün garanti ve desteği için 5: Tekno garanti için 1’i, teknik destek için 2’yi doktor teknolog ve hizmet paketleri için 3’ü tuşlayarak devam etmek gerekmektedir

Teknosa Müşteri Temsilcisine Bağlanma

Teknosa müşteri hizmetleri temsilcisine bağlanmak için öncelikle sesli menü üzerinden ürüne ve alınacak hizmete dair ilgili menü seçilmelidir. Menü seçildikten sonra ilgili yönlendirme tuşlamaları yapılmalıdır. Ardından hattın temsilciye bağlanması için beklemeli hattan düşüldüğü takdirde yeniden aynı işlemler yapılmalıdır.

Ayrıca sitemizden Aras Kargo müşteri hizmetleri numarasına buradan bakabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Kişisel Verilerin Korunması

Teknosa müşteri hizmetlerinden kişisel verilerin korunması ile ilgili her şey 6988 numaralı kanun hükmündedir. Kişisel verilerin hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun olarak işlenmesi, kişisel verilerin doğru ve güncel olması, kişisel verilerin belirli / açık ve meşru amaçlar için işlenmesi, Kişisel verilerin işlendiği amaçla bağlantılı / sınırlı ve ölçülü olması, kişisel verilerin mevzuatın ya da işleme amaçlarının gerektirdiği süre kadar saklanması ilkelerine bağlı olarak Teknosa müşteri hizmetleri verileri işlemektedir.

Teknosa’nın ürün ve hizmetlerinden yararlanan müşterilerin; bu ürünlerden yararlanmaya ilgisi olan ve bilgi alan kişilerin verileri müşteri hizmetleri üzerinden işlenmektedir. Verilerin işlenmesiyle Teknosa insan kaynaklarının yönetimi, Teknosa ürün ve hizmetleri ile ilgili beğeni ve alışkanlıkları gözeterek kişiye özel ürünlerin sunulması, iş stratejilerinin planlanması amacı güdülmektedir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Civil Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Elde edilen bilgiler üzerinden; Teknosa’nın ticari faaliyetlerini yürütürken iş ortaklığı kurduğu taraflara iş ortaklığının kurulma amaçlarının yerine getirilmesini temin etmek amacıyla sınırlı olarak kişisel verilerin paylaşımı, Teknosa’dan aldığı talimatlar doğrultusunda ve Teknosa ile arasındaki sözleşmeye dayanarak Teknosa’nın ticari faaliyetlerini sürdürmesine yönelik hizmet sunan taraflara tedarikçiden dış kaynaklı olarak temin edilen hizmetlerin alınması ile sınırlı olarak aktarım, Teknosa’nın iştiraki olan şirketlere iştiraklerin katılımını gerektiren ticari faaliyetlerin yürütülmesi amacıyla sınırlı olarak kişisel verilerin aktarılması, yasal olarak Teknosa’dan bilgi ve belge almaya yetkili kamu kurum ve kuruluşlarına ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının bilgi talep etme amacıyla sınırlı olarak kişisel veri paylaşımı, yasal olarak Teknosa’dan bilgi ve belge almaya yetkili özel hukuk kişilerine ilgili özel hukuk kişilerinin hukuki yetkisi dahilinde talep ettiği amaçla sınırlı olarak verilerin paylaşımı yapılabilmektedir.

Kanun’un 11. maddesi uyarınca müşteriler aşağıdaki haklara sahiptir:

 1. Kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme
 2. Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme
 3. Kişisel verilerin işlenme gayesini ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme
 4. Yurt içi ve yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri öğrenme
 5. Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme
 6. Kanun’a ve ilgili diğer kanun hükümlerine uygun olarak işlenmiş olmasına rağmen, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme ve bu kapsamda yapılan işlemin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini talep etme
 7. İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle müşterilerin aleyhine bir sonucun ortaya çıkması durumunda buna itiraz etme
 8. Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle müşterilerin zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  İninal Müşteri Hizmetleri Numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler