Trendyol Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, Trendyol Numarası
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Trendyol Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Trendyol Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Trendyol müşteri hizmetlerine direkt bağlanarak kargo bilgileriniz, ürün ve siparişleriniz hakkında her türlü yardımı kolayca alabilmektesiniz. Trendyol direk bağlanma ile müşteri hizmetleri arandıktan sonra 4 ve 7 tuşlanarak anında müşteri temsilcisine ulaşılabilmektedir.Trendyol yalnızca çağrı merkeziyle değil pek çok farklı iletişim kanalıyla müşterilerine yardımcı olmaktadır. Trendyol ile ilgili problemlerinizi; canlı yardım, internet sitesi üzerindeki olağan sorulara yönelik hazır cevaplar ve müşteri hizmetleri ile çözebilmektesiniz. Trenyol müşteri hizmetleri, 7 gün 24 saat hizmet vermemektedir. Fakat tatil günleri olan cumartesi ve pazar günleri de belli saatlere kadar hizmet alınabilmektedir.

  Ayrıca Vodafone müşteri hizmetlerine bakabilirsiniz.

  Trendyol Müşteri Hizmetleri

  Trenyol müşteri hizmetleri iletişim numarası, 0212 331 0 200’dür. Bu iletişim numarası ile müşteri temsilcileriyle irtibata geçilebilmektedir. Trendyol müşteri hizmetlerine her türlü dilek, şikayet ve önerinizi iletebilmektesiniz. Trendyol müşteri hizmetleriyle irtibata geçilerek destek alınabilecek bazı konular şunlardır:

  • Sipariş durumu öğrenilebilmektedir.
  • Kargo sorgulaması yapılmaktadır.
  • Bütün iptal ve iade işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.
  • Teslim alınan ürünleri ilgili sorunlar hakkında destek alınabilmektedir.
  • Diğer her türlü sorunlar hakkında müşteri temsilcisiyle görüşülebilmektedir.

  Trendyol müşteri hizmetleri çalışma saatleri, hafta içi ve hafta sonunda değişiklik göstermektedir. Trendyol müşteri hizmetleri çalışma saatleri şu şekildedir:

  • Çağrı merkezi hafta içi günlerinde 08.30-24.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
  • Cumartesi günleri, 10.00-24.00 hizmet saati aralığıdır.
  • Pazar günleri ise Trendyol müşteri hizmetleriyle iletişime geçilebilecek saat aralığı 10.00-17.00 saatleridir.

  Trendyol çağrı merkezinin hizmet vermediği saatler içerinde canlı yardım desteği alınabilmektedir.

  Trendyol Müşteri Hizmetleri Bağlanma

  Trendyol müşteri hizmetlerine bağlanma hususunda bazen gecikmeler yaşanmaktadır. Telesekreter hizmetinin uzun sürmesi, diğer müşteriler ile görüşülmekte olması Trendyol müşteri hizmetlerine bağlanmanın uzun sürmesine neden olmaktadır. Çünkü Trendyol oldukça yoğun müşteri kitlesine sahip bir markadır ve çağrı merkezi temsilcileri bu müşterilerle tek tek iletişim kurduğu için yoğunluk olmaktadır. Uzun süre beklemeyip Trendyol direk bağlanma seçeneğinin kullanılması için izlenmesi gereken yol şu şekildedir:

  • Öncelikle markanın çağrı merkezi numarası 0212 331 0 200 tuşlanmalıdır.
  • Telesekreter devreye girdiğinde 4 ve 7 tuşlarına sırasıyla basılarak müşteri temsilcisine direkt bağlanabilmektedir.

  Trendyol Yardım

  Trendyol yardım hizmeti internet üzerinden sunulmaktadır. Trendyol sitesi üzerinden yardım sekmesine tıklayarak bu hizmete ulaşılabilmektedir. Sistem genel olarak şu şekilde çalışmaktadır: Yardım sekmesinde bir soru aratma butonu bulunmaktadır. Bu butona destek almak istediğiniz veya merak ettiğiniz konu yazılarak sorunun cevabına ulaşılabilmektedir. Trendyol yardım hizmetinde, müşterilerin alışveriş yaparken ve ürünü teslim aldıktan sonra akıllarına takılan hemen her soru cevaplanabilmektedir.

  Trendyol Yardım Konu Başlıkları

  Trendyol yardım konu başlıkları, internet üzerinden yapılan alışverişlerde soru işaretine sebep olan birçok konuyu içermektedir. Ayrıca sıkça merak edilmiş popüler birçok sorunun yanıtı da yardım sekmesine girilir girilmez açılmaktadır. Trendyol yardım hizmeti ile çözüme kavuşturulabilecek bazı konu başlıkları şunlardır:

  • İade işlemi yapılması
  • Sipariş iptal işlemi
  • Ücret iadesi
  • Kargo ücreti
  • Sipariş adres değişikliği
  • Kargo süresi
  • Kargo firması
  • Sipariş takibi
  • Değişiklik talebi
  • Kredi kartı kaydetme

  Bu işlemlerin hepsi Trendyol müşteri hizmetleri aracılığıyla da gerçekleştirilebilmektedir.

  Avon müşteri hizmetleri yazımıza bakabilirsiniz.

  Trendyol Canlı Destek Hattı

  Trendyol canlı destek hattına, Trendyol internet sitesi üzerinden ulaşılmaktadır. Bu hizmet ile müşterilere, müşteri hizmetlerine internet üzerinden ulaşabilme imkanı sağlanmaktadır. Trendyol canlı destek hattına ulaşmak için öncelikle Trendyol internet sitesi ziyaret edilmelidir. Daha sonra canlı destek hattına tıklanarak, canlı destek hattı penceresine gidilmektedir. Canlı destek hattı kullanımı şu şekildedir:

  • Canlı destek hattına tıklandığında Trendyol asistan penceresi açılmaktadır. Bu pencerede sipariş, iptal iade, üyelik işlemleri veya bilgi dışı işlem bildirimi gibi en çok destek alınan konularda seçenekler sunulmaktadır.
  • Bu seçeneklerden biri seçilebilmekte veya “Diğer” seçeneği tıklanabilmektedir.
  • Trendyol asistanı, sorununuz kolaylıkla çözüme ulaştırılabilecek bir konu ise sorununuzu çözmek için gerekli talimatları vermektedir. Eğer sorununuz çözülemezse müşteri hizmetleri ile temasa geçilmektedir.
  • Müşteri hizmetlerine bağlanıldığında sorununuzu yazarak müşteri hizmetleri ile konuşabilmektesiniz. Telefonla görüşülmeye gerek bulunmamaktadır.

  Trendyol direkt bağlanma isteyenlerin, canlı destek hattında şu adımları takip etmesi gerekmektedir:

  • Trendyol sitesinde öncelikle “Trendyol Yardım” sekmesine tıklanmalıdır.
  • Açılan pencerede canlı destek hattı seçeneği seçilmelidir.
  • Trendyol asistan açıldığında Diğer’e tıklanmalıdır.
  • Trendyol asistan tarafından size bazı seçenekler sunulacaktır.
  • Bu seçeneklerden “Trendyol’a bir önerim var.” seçeneği seçilmelidir.
  • Sonrasında müşteri temsilcisine bağlan seçeneği çıkacaktır. Tıklayarak çağrı merkezi elemanıyla iletişime geçebilirsiniz.

  Trendyol Express İletişim

  Trendyol Express iletişim numarası:

  • 0850 759 15 15

  Bu numarayı tuşlayarak Trendyol direk bağlanma yapılabilmektedir. Bunun haricinde Trendyol Express internet sitesinde, başvuru formu bulunmaktadır. Bu başvuru formu doldurulup gönderildiğinde de Trendyol ekibi tarafından sizinle en kısa zamanda iletişime geçilmektedir. Aynı şekilde Trendyol Express’te taşıyıcı olmak isteyenler için de sitede başvuru formu bulunmaktadır. Eğer Trendyol Express ile ilgili bilgi almak veya aklınıza takılan soruları cevaplandırmak istiyorsanız, internet sitesini de kullanabilmektesiniz. Trendyol Express internet sitesinden ve sıkça sorulan sorular kısmından cevaplanabilecek bazı sorular şunlardır:

  • Kargo teslim süresi
  • Sipariş durumu sorgulaması
  • Teslim erteleme
  • Kargo takip numarası
  • Taşıyıcı olma
  • SRC belgesi zorunluluğu
  • Teslimat yapılan saat ve gün aralığı

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 49 YORUM
  1. ÖZGÜL SÜRÜCÜ dedi ki:

   Feyri bulaşık makinesi deterjanı istedik 2 tane kutudan tek çıkmış arkadaş sipariş etmişti zeynep karabulut böyle bir şey nasıl oluyo

   1. Tuğba dedi ki:

    Mrb benim siparişim
    için bilgi almak istiyorum

  2. Ebru dedi ki:

   Müşteri temsilcisi falan yok otomatik telesekreter var sadece ve asla iletişim kuracak bir muhatap bulamıyorsunuz. Kampanyalarla alakalı sorun bildirmek için aradım ama asla muhatap yok. Telesekreter konuşuyor ve menü o kadar sınırlı ki çözüm bulmanız imkansız. Diğer sitelerin iletişim hatlarında mutlaka müşteri temsilcisine bağlanabilirken burada söz konusu bile değil. Yani bir sorun olsa ortada kalırsınız. Alışveriş yaptığıma pişmanım. İnşallah ürünler sorunlu gelmez.

   1. Ebru dedi ki:

    2020 Aralık ayında almıs oldugum ,Scholl marka ayak törpüsü bozuldu, paketten garantı belgesı de cıkmadı Bu durumda ne yapmam gerekiyor?

  3. Mehmet Nuri Ankışhan dedi ki:

   Kargom halen gelmedi neden

  4. Güray meydanal dedi ki:

   29 Kasım’da cüzdanımda kartıma aktarmış olduğum 95 TL bakiye kartıma aktarılmadiı

   1. Tayfun dedi ki:

    Hediyemo ile trendyoldan televizyon alabilirmiyim

  5. ABDULLAH ERTİT dedi ki:

   sipariş ettiğim 2 adet kitaplığın rafları ana cercevenin özensiz ve ölçüleri tutmayan bir şekilde olmasından dolayı gönyesi bozuk bir şekilde duruyor. Ayrıca rafların kenarlıkları suntaları kaplanmamış ve v,ida delikleri açılmamış.hatta bazı kaplama şeritleri kesilmeden uzantılı bir şekilde gönderilmiş. 10 dakikada kurulumunun yapılması gereken şeyi ben sanayiye hem demirci ve hem de marangoza giderek yaptırmam gerekecek. TRENDYOL VASITASIYLA ,Menderes-İzmirden gönderilen ÜRÜN KALİTESİ VE ÖZENİ SIFIR. HALBUKİ DAHA BİR HAFTA ÖNCESİNDE TESLİM ALDIGIM AYNI EMSALDE ÜRÜN KAYSERİDEN GÖNDERİLMİŞ VE SORUNSUZDU.
   DAHA KÖTÜSÜ TRENDYOL MÜŞTERİ HİZMETLERİNE AİT ENVAİ ÇEŞİT TELEFON NUMARALARINA DEFAATLE VE DAKİKALARCA ARAMAMA VE BAGLANMAMA RAĞMEN TAM BİR KISIR DÖNGÜ OLARAK VERİLEN VE YÖNLENDİRİLDİĞİM HER NUMARA VE HER TUŞ AYNI YERE ÇIKIYOR.bİR ALLAHIN KULU ŞİKAYETİMİALMIYOR. SİPARİŞ ELİME GEÇTİĞİ HALDE DALGA GECER GİBİ ÜRÜNÜNÜZ KARGOYA VERİLMİŞTİR GİBİ HAZIR TELESEKRETER CEVABIYLA KARŞILAŞIYORUM.

  6. Eda dedi ki:

   Trendyol cuzdanimdan para akyirilamadi sebebbbbv

   1. Tuğba koç dedi ki:

    Sipariş verdim gelmedi onun için bilgi almak istiyorum

  7. Gulay Özperk dedi ki:

   Iade ettigi saat festivali urunun bedeli 120 tl hesabima yatirilmadi. Sogut silver dan alisveriste nasil kullanabilirim?

  8. kasım demirer dedi ki:

   ben dün kredi kartıyla darbeli matkap aldım 249 tl yanlız tarafıma hiç bir bilgi gelmedei

  9. kasım demirer dedi ki:

   müşteri hizmetlerine bağlanamıyurum sonuç alamasam farklı yerlere başvuracağım

  10. Adem Öztürk dedi ki:

   470899387 nolu sipariş hakkında bilgi verirseniz sevinirim hala bize ulaşmadı

   1. Tuğba koç dedi ki:

    Sipariş verdim gelmedi onun için bilgi almak istiyorum

  11. Özlem dedi ki:

   Size ulaşamıyorum benim hesabımdan sizden ürün alınmış yani kartımı çaldılar bana yardım edin lütfen arayın iptal etmemiz lazim bütün paramı çaldılar çok acil

  12. Meryem Yılmaz dedi ki:

   Trendyoldan bir kutu alcaline drain gider temizleyici aldım ürün geldiğinde hemen açmadım bir süre balkonda beklettim sonra paketi açtığımda ağzındaki kapalı yapışık olması gereken jelatin açılmıştı ve kutu yarıya kadar boştu henüz kullanmadım ama bu durum beni son derece rahatsız etti lütfen buna bir açıklık getirirmisiniz

  13. Rojbin dedi ki:

   İade talabinde bulunmuştum iade talebini müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilir miyim ?

  14. Fatih saruhan dedi ki:

   Trendyol müşteri iletişimi sıfır muhatap yok bu Hepsiburada süper artık Trendyol dan ürün almam

  15. Meryem dedi ki:

   Sipariş verdim para yatmış ama bana bir mesaj ürün kodu gibi bir mesaj gelmedi

  16. Atalay durmus dedi ki:

   Trendyol la zigana alüminyum çatal merdiven siparişi verdim başka bir marka sanırım perilla idi vede alüminyum değil sac yani demir olanını godermisler merdivendeki etiketin üzerindeki telefonu aradım adam bana afedersiniz siktirin gidin işine gelmiyorsa gönder gelsin dedi böyle kurumsal firma bu gibi kendini bilmez tedarik firma ile nasıl oluyorda çalışıyor anlamıyorum fakat merdiveni geri iade ettim.trendyol un neden adam gibi ulasilabilecegimiz bir telefon numarası yok bunuda anlamıyorum.

  17. Nagihan Köklü dedi ki:

   Dolardan ürün aldım trendyol güvencesi adı altında ürünüm kırık geldi iadesini istiyorum kse ilgilenmiyor

  18. Nagihan Köklü dedi ki:

   Dolaptan ürün aldım trendyol güvencesi adı altında ürünüm kırık geldi iadesini istiyorum kimse ilgilenmiyor

  19. Songül dedi ki:

   Ürün

  20. Ertekin Ashaboğlu dedi ki:

   Bilgimdışında alışverişim olmadığı halde hesabımdan 150 -TL çektiniz. Ltf iade ediniz ( tarih 28.4.2021 saat 18.01)

  21. taha çevik dedi ki:

   Kesinlikle alışveriş yapmayacağım müşteri hizmetleri bir robot derdimizi anlamıyor standart konular muhatap yok

  22. Eren ekren dedi ki:

   10kgariel10kg Omo sipariş verdim kartımdan para çekildi fakat siparişim sayfasında siparişim yok

  23. Mahire dedi ki:

   4 mayısta vermiş olduğum siparis aras kargoyla verilmiş ve bu gün dağıtıma çıkan kargo evimde cikmadan bekledim bana aras kargodan mesaj bile gelmiyor kargo takibine baktığımda alıcı kargo teslim almamistir diyerek varış yerine gidiyor aras kargodan şikayetçiyim trendyoldan aldığım urunumun teslimini yarın adresime teslim istiyorum

  24. Yaşar Som dedi ki:

   29 nisan 2021 tarihinde trendyoldan dyson v8 dik sarjlı süpürge sipariş ettik süpürge geldi fakat ne bir fatura nede bir garanti belgesi çıkmadı kerelerce mesaj atmam ma rahmen ne bir cevap alabildim nede bir bilgilendirme yaıldı çok düşündürücü bir durum peki bu ürün arıza yapsa ne olucak eğer faturasız ve garanti belgesiz satıyorsanız müşteriyi önceden bilgilendimeniz gerekmezmi gerçekten trenyol bu sefer beni hayal kırıklığına uğrattı herhalde müşterilerini kaybetmeyi kafasına yerleştirmiş trendyol artık bir şey sipariş verirken önceliği diğer satıcılara vermeyi düşünüyorum

  25. Ummuhan dönmez dedi ki:

   Bi ayakkabı şipariş verdik 10 gün oluyor hala ses yok ayakkabıdan

  26. Meltem dedi ki:

   Ben böyle rezalet görmedim sipariş verdiğim ürün kayıp parasını nakit ödüyoruz bari aldığımız ürün elime ulaşsaydı saatlerdir trendyol müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyorum cevap veren yok kargo şirketini arıyorum cevap veren yok birdaha sizden alış veriş yapmam biz bu paraları kolay kazanmadık ama çok kolay kaybettik

  27. Recep BAŞ dedi ki:

   Trend yol dan 24.04.2021 tarihinde polo marka kol saati sipariş ettik.casio marka kalitesiz bir saat geldi üstelik bileğime olmadı.Bir saat içinde geri iade kargoya verdik tekrar geldi.Tekrar iade ettik Bugün 25 Mayıs olmasına rağmen ne saat geldi ne parası iade oldu Trend yol müşteri temsilcisi haklı olduğumuzu bildirdi bir şey yapamayacaklarını söyledi.Trendyol reklam büyük yaptığına bakmayın mağdur olursunuz bilginize.

  28. RASİME KARAKOÇ dedi ki:

   Kargo hatası nedeniyle tarafıma farklı bir ürün teslimi yapıldı. Verdiğiniz iade koduyla yanlış ürünü Sürat Kargo’ya teslim ettim.
   Takip numarası da aldım. Ancak müşteri hizmetleri olarak verdiğiniz numara aracılığıyla bu takip numarasını size iletemiyorum.
   Hiç bir geri dönüş de yapmadığınız için yanlış ürünün para iadesi hakkında bilgi sahibi olamıyorum. Kurumunuzdan cevap bekliyorum..

  29. Münüfe Yıldırım dedi ki:

   Alış veriş yaptım siparişimin gerçekleşmediği yazdı. Aynı ürünleri tekrar girip yeniden sipariş verdim. Baktım ikiside kabul olmuş birini iptal ettim. Ama banka kartıma baktığımda 3 defa para çekilmiş. Yardımcı olup ilgilenirseniz sevinirim

  30. Recep BAŞ dedi ki:

   Trend yol dan 24 Nisan da Royal Clio polo kol saati aldık çakma Casio geldi kalite sıfır ürün kodu.491925524 bir saat içinde iade ederek kargoya verdik aynı saati tekrar gönderiler .25 Mayıs şu an ne ürün gönderiyorlar ve parasını da gönderiyorlar tedarikci firmayı koruyorlar.Yetkili muhatap bulamıyoruz.İnşaallah bu yorumu okurlarsa zahmet edip ararlar.

  31. Recep BAŞ dedi ki:

   Aynı ilan halen satış da ücretsiz 15 gün içinde iade diye yazıyor.Trendyol dolandırıcı firmalar sayenizde bizi dolandıriyor helal olsun size ama bu olayı hep gündemde tutacam.

  32. Arzu samsun dedi ki:

   Aldığım ürün bozuk geldi hemen 2 g8n sonra gonderdim bana iade talebiniz reddedildi dedi.Ariyorum.ama muhatap bulamıyorum

  33. resul ulusoy dedi ki:

   trend yol firması üzerinden satın aldığım ürün sürat kargonun firması tarafından telefonuma atılan mesajda ….nolu kargonuz şubemize ulaşmıştır saat 15e kadar gelip alabilirsiniz il dışında olduğumu kargomu belirtilen adrese teslim edilmesini bildirdim 2 inci gelen mesaj …nolu kargonuz dağıtıma çıkmıştır diye mesaj atılmış oysa belirtilen adrese getirilmemiş satın aldığım ürünlerimi incelerken sürat kargo ile gelen ürünün iadesinin incelendiğini gördüm bu bu kargo fırmasının bunu sürekli yabdığını öğrendim

  34. Recep BAŞ dedi ki:

   Trendyol bu yorumları okuyorum .Doğrusu emin değilim halen bu sayfada yapmış olduğum sorun giderilmedi.ürün Bir kol saati alalım dedik takip kodu 491925524 ne ürün geldi ne para yattı ne Aryan var ne de soran sizin anlayacağınızTrendyol paranın (39.90tl)üzerine yattı.

  35. Emel Ekici dedi ki:

   Şifremi unuttum yeni şifre almak için mail gönderdik diyorsunuz adrese gidip linge tıklıyorum yine aynı liste çıkıyor yine mail adresi. Şifre unuttum yine mail gönderdik deniliyor bir türlü şifre yeniliyemiyorum tel numaram mevcut olduğuna göre sizde de kayıtlı yani pişman oldum

  36. Zinet özgün dedi ki:

   2a store mağazasından trendyol aracılığıyla aldığımız fairy bulaşık deterjanı sahte çıktı. Hiçbir muhatap bulamıyoruz iade edemiyoruz….

  37. ADNAN KÖKCÜ dedi ki:

   Bu kuruluşun başında hiçbir büyük baş hayvan yok mu acaba

  38. Ezgi dedi ki:

   İade edeceğim ürünün ücretini kredi kartıma nasıl yansıtabilirim bilgisi olan varmı ? Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum !!!

  39. pivo dedi ki:

   Trendyol dolandırıcılık sitesi haline gelmiş başka ülke kartlarıyla adrese altın isteniyor trendyol bunların dolandırcı olduğunu bilmiyor mu ? bu kadar altın isteniyor takibe alması gerekirken daha fazla işlem şansı veriyor!!!!

  40. Reina dedi ki:

   Trent yoldan ayakkabı aldım on gün kullandım ayakkabılar resmen parçalandı ayağımda ve şu anda muhatap kişi bulamıyorum canlı olarak trent yolda kimseyle görüşemiyorum

  41. İhsan POLATOĞLU dedi ki:

   23.06.2021 tarihinde 161.81 tl lik 3 ürün aldım şam fıstığı (SALKIM FİRMASI),kestane şekeri ve çam fıstığı şam fıstıkları uçan kelebek benzeri böcekli çıktı, çam fıstığı yerine küçültülmüş yer fıstığı (ARİŞALTI),Kestane şekerini utanıyorum yazmaya rezalet

  42. Nuran dedi ki:

   Trenyoldan mayıs 25 inde televizyon aldım arızalı diye iyade ettim 9 haziranda alındı 1 aydır kargon istanbulda firmaya gitmemiş ve hiç kimse ilgilenmeyi bende mahkemeye verdim trenyoldan bişey almayın

  43. Mithat dedi ki:

   Lipton poset cay siparişi vermiştim siparişlerim den takip bölümü silindi nasıl ürünün nerede olduğunu ogrenirim

  44. Ö.Gündüz dedi ki:

   Trendyol’dan sipariş ettiğimiz mallarımızın sadece bir tanesi poşet içerisinden çıktı.Sipariş ve kargo ücreti kredi kartından sipariş etmiş olduğumuz 3 ürünün parası tam olarak çekildi.Gelen malın içerisindeki fatura Nosu;10771 ve malın ücreti 23.90 tl görünüyor.asistan ve sesli görüşme ile ilgili hiç bir kimseye ulaşılmıyor.Bu müthiş hizmet ve ilginizi tüm ülkemiz vatandaşlarına iletmek için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum.

  BİR YORUM YAZ