TTNET Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, Müşteri Hizmetleri Numarası
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

TTNET Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

TTNET Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

TTNET müşteri hizmetleri ile direkt bağlantı kurmak için öncelikle Türk Telekom İnternet müşteri hizmetleri telefon numarasının aranması gerekmektedir. Bilindiği gibi TTNET bir Türk Telekom hizmetidir. TTNET direk bağlanma için müşteri hizmetleri arandıktan sonra sırasıyla 2, 1 ve 0’ı tuşlamanız gerekmektedir. TTNET müşteri hizmetlerine ulaşmak isteme sebebiniz TTNET’e başvuru yapmak ise TTNET müşteri hizmetlerini aramanıza gerek bulunmamaktadır. Türk Telekom internet sitesi üzerinden, online başvuru yapmanız yeterli olmaktadır. Online başvuru yapmak istediğinizde karşınıza eve mi yoksa iş yerine mi internet bağlatmak istediğiniz sorusu çıkmaktadır. Bu soruyu cevapladıktan sonra, karşınıza çıkan başvuru formunu doldurup göndere tıklamanız yeterli olacaktır. Daha sonra Türk Telekom internet yetkilileri sizinle iletişime geçmektedir. TTNET bireysel müşterileri şikayette bulunmak istiyorlarsa internet üzerinden şikayet kaydında da bulunabilmektedirler. Aynı şekilde yapmış oldukları şikayetin durumu da şikayet kaydı sayfasından sorgulanabilmektedir.

Avea müşteri hizmetleri yazımızı da inceleyebilirsiniz.

TTNET Müşteri Hizmetleri Numarası

Türk Telekom İnternet müşteri hizmetleri telefon numarası:

 • 444 5 444

TTNET müşteri hizmetleri, 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Bu sebeple her türlü internet arızası, dilek veya şikayet için müşteri hizmetleri kullanılabilmektedir. TTNET müşteri hizmetlerinin hizmet yoğunluğu ile uğraşmak istemiyorsanız TTNET direk bağlanma yollarını deneyebilirsiniz. Bu yollar ile telesekreter beklenmeden müşteri hizmetlerine bağlanılmakta ve zamandan büyük ölçüde tasarruf edilmektedir. TTNET müşteri hizmetlerine direkt bağlanılabilecek yollar şunlardır:

 • 444 5 444 numarasını aramanız gerekmektedir.
 • Sonrasında müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için birkaç seçenek bulunmaktadır. Sırasıyla 2, 1 ve 0’ı tuşlayabilirsiniz. Bunun haricinde sırasıyla 2 ve 0’ı tuşlamak da müşteri temsilcisine doğrudan bağlanmak için bir diğer yöntemdir. Son olarak sırasıyla 6 ve 0’ı tuşlayarak da müşteri temsilcisiyle görüşebilmektesiniz.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Migros Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

TTNET İletişim Kanalları

TTNET iletişim kanalları ile acil desteğe ihtiyaç duyulan durumlarda, müşterilerinin yanında olmaktadır. TTNET iletişim kanalları, yalnızca müşteri hizmetleriyle sınırlı değildir. TTNET’e ulaşabileceğiniz diğer iletişim kanalları şunlardır:

 • TTNET internet sitesi: İnternet sitesi üzerinde yer alan “Bize Ulaşın” formu doldurulduğunda TTNET ekibi sizinle iletişime geçmektedir.
 • Türk Telekom şubeleri: Şubelere ziyarette bulunarak da TTNET ile ilgili sorularınızı cevaplandırabilir ve yaşadığınız teknik sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz. Türk Telekom İnternet başvuruları da online başvurunun yanı sıra şubeler aracılığıyla yapılabilmektedir.
 • TTNET’in sosyal medya üzerinde destek kanalları bulunmaktadır. Hem Twitter hem de Facebook’ta TTNET destek hattı bulunan Türk Telekom’a bu kanallar aracılığıyla da ulaşılabilmektedir.
 • TTNET faks numarası: 0212 306 10 10 numarası üzerinden de Türk Telekom İnternet müşteri hizmetlerine ulaşılabilmektedir.

TTNET Kota Sorgulama

TTNET kota sorgulaması, hem bireysel müşteriler hem de kurumsal müşteriler için müşteri hizmetleri ile görüşülmeden yapılabilmektedir. Bu sorgulamanın yapılabilmesi için internet online işlemler seçeneği kullanılabilmekte veya Türk Telekom mobil uygulaması indirilerek yapılabilmektedir. İnterneti yavaşlayan müşteriler, kotasının dolup dolmadığını merak etmektedir. Aynı şekilde faturaları yüklü gelen müşteriler de kota sorgulaması yaparak kotasını aşmamaya dikkat etmektedir. Kota sorgulaması yaparak kalan internet kotasının öğrenilmesi oldukça kolaydır. Bunun için tek yapmanız gereken, online işlemlere internetten veya uygulamadan giriş yapmak ve kota sorgulama seçeneğine tıklamak olacaktır. Bu sayede kotanızı 7 gün 24 saat her an sorgulayabilir ve kalan kotanıza göre internet kullanımınıza devam edebilirsiniz.

Vestel müşteri hizmetlerini de inceleyebilirsiniz.

TTNET İnternet Paketleri

TTNET internet paketleri; aylık kullanım miktarı, fiyat ve bağlantı hızı gibi yönlerden değişiklik göstermektedir. TTNET internet paketlerinin bazıları kotalı bazıları ise sınırsızdır. TTNET internet paketleri içerisinde farklı seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca Türk Telekom tarafından yapılan birçok avantajlı kampanya imkanı bulunmaktadır. Bu kampanyalar ile ilgili detaylı bilgi müşteri hizmetlerinden alınabilmektedir. Genel olarak TTNET internet paketleri şunlardır:

 • NET Paket
 • ULTRANET Paket
 • FİBERNET/HİPERNET Paket
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ariston Müşteri Hizmetleri Numarası

TTNET Fiber İnternet

TTNET Fiber internet, yüksek internet hızı ile en çok tercih edilen Türk Telekom internet paketlerinden biridir. Fiber internet için Fiber uyumlu modem gerekmektedir. TTNET Fiber internet ile 1000 Mbps’ye kadar hız alınabilmektedir. Fakat bu hız altyapı uygunluğuna göre değişiklik göstermektedir. TTNET Fiber internet başvuruları, TTNET direk bağlanma ile müşteri hizmetlerine bağlanarak, internet sitesindeki online başvuru formu doldurularak veya Türk Telekom şubeleri ziyaret edilerek yapılabilmektedir. Türk Telekom Fiber internete başvuru yapmadan önce, Fiber internet hizmeti sunulabilen yerleri görmek için, Türk Telekom internet sitesinden faydalanılabilmektedir. Türk Telekom Fiber internete başvuru için gerekli belgeler şu şekildedir:

 • Abonelik sözleşmesi
 • Abonelik sözleşmesi ek formu
 • Abonelik başvuru formu
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi
 • C. kimlik numarası

TTNET Fiber internet paketinin fiyatları değişiklik göstermektedir. Birkaç örnek vermek gerekirse:

 • Fiber İnternet Paketi 50 Mbps’ye kadar bağlantı hızı ile limitsiz alındığında 400 TL civarı bir aylık ücret ödenmektedir.
 • Bunun yanında aynı hız 300 GB aylık kullanım miktarı ile alındığında ücret 190 TL civarında olmaktadır.
 • 50 Mbps hızlı Fiber internet, 200 GB aylık kullanım kotası ile alındığında ise 166 TL ücreti bulunmaktadır.
 • Fiber İnternet Paketi 35 Mbps’ye kadar bağlantı hızı ile limitsiz alınmak istendiğinde 320 TL ücreti bulunmaktadır. Bununla birlikte aynı hızı 300 GB aylık kullanım miktarı ile alırsanız 187 TL ödemektesiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. mehmet ali işbilen dedi ki:

  nereden çıktı anlamadım, 6 lira borcum olduğu mesajlarla bildirildi, ben tüm telekom ödemelerimi banka talımatıyla ödüyordum, yine vakıfbankta 6 lira yatırıldı, ama hergün internetimin kısıtlanması dile getiriliyor, başka borcum varsa bildirin, yatan meblağı da kayıtlarınıza alarak beni borçlu göstermeyin, birde bu 6 lira nereden çıktı .

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler