Türk Telekom Çağrı Merkezi Numarası, İletişim Bilgileri
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Türk Telekom Çağrı Merkezi Numarası, İletişim Bilgileri

Türk Telekom Çağrı Merkezi Numarası, İletişim Bilgileri

Türk Telekom müşteri hizmetleri numarasına mı ulaşmak istiyorsunuz? O halde telefonlarınızdan 444 1 444 hattını arayabilirsiniz. Türk Telekom çağrı merkezi numarasından ancak bireysel müşteriler faydalanabilmektedir. Ev telefonu müşterileri, evde internet müşterileri, mobil müşteriler iletişim formunu doldurarak da Türk Telekom ile iletişime geçebilirler. Türk Telekom internet sitesi aracılığıyla:

 • Mobil başvurusu,
 • İnternet başvurusu,
 • Tv başvurusu,
 • Telefon başvurusu yapılabilir.

Türk Telekom Engellilere Özel Programlar

Türk Telekom engellilere özel programlar arasında:

 • Erişilebilir faturalı tarifeler,
 • Erişilebilir faturasız tarifeler,
 • Erişilebilir çözümler ve servisler yer alır.

Tarifelerde engelli vatandaşlara özel yüzde 30’a varan indirimler yapılır. Tarifelerden gaziler ve şehit yakınları da faydalanabilirler. Türk Telekom Sağlık Bakanlığı ile iş birliği yaparak ESİM yani Engelsiz Sağlık İletişim Merkezi uygulamasını abonelerine tamamen ücretsiz olarak sunmaktadır. ESİM sayesinde işitme engelli olan vatandaşlar, iletişim problemi yaşama derdinden kurtulabilirler. Hizmetten engelli vatandaşlar 7 gün 24 saat faydalanabilirler.

Engelli vatandaşlar ESİM uygulamasını mobil cihazlarına ücretsiz olarak indirebilirler. Diledikleri zaman görüntülü konuşma yapılabilir. Bunun yanı sıra uygulama sırasında GPS bilgisi kullanıldığından konum gönderilimi yapılarak, destek alınan konu ile ilgili fotoğraf paylaşımı gerçekleştirilebilir. ESİM uygulamasından faydalanarak kişiler Merkezi Hekim Randevu Sistemine giriş yaparak, sağlıkları için randevu talebinde bulunabilirler. Türk Telekom Mobil aboneleri ESİM’den aldıkları hizmetin hiç biri için ek ücret ödemezler.

Türk Telekom’dan Görme Engelliler için Eye Sense Uygulaması

Türk Telekom Eye Sense sesli bir uyarı sistemidir. Bu sistem sayesinde ön ve arka kameradan fotoğraf çekimi yaparak, etrafta bulunan nesnelerin tanınması mümkündür. Türkiye’de bir ilk olan uygulama sayesinde engelli vatandaşlar çevrelerinde neler olduğunu ve kimlerin bulunduğunu fotoğraf çekerek tanımış oluyorlar. Görme engelli olmayan bireyler de arka kamerayı kullanmaları halinde, sesli yönlendirme yapabileceklerinden daha yüksek kalitede kendi fotoğraflarını çekmiş oluyorlar.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  BİMCell Müşteri Hizmetleri Numarası

Bununla bitmedi. Yine engelli vatandaşlar için yazılı çağrı merkezi uygulaması bulunuyor. Engelli vatandaşlar ücretsiz olarak hizmetten hafta içi saat 9 ile akşam 5 arasında faydalanabiliyorlar. Vatandaşların uygulamadan ücretsiz faydalanabilmeleri için aşağıdaki tarifelerden birinin üyesi olmaları gerekiyor:

 • Prime destek,
 • Faturasız standart tarife,
 • El ele maksi tarifesi,
 • Ekonomik mini tarife,
 • Erişilebilir cep tarife paketlerinin tümü,
 • El ele konuşalım tarifesi üyesi iseniz, yazılı çağrı merkezi için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Bu tarifelerden birinden faydalanmamanız halinde ise kendi tarifeniz üzerinden dakika başına ücretlendirilirsiniz. Bütün bireysel ev telefonu ve internet tarifelerinden faydalanan müşteriler yazılı çağrı merkezini arayabilirler.

Ayrıca TOKİ müşteri hizmetleri numarasına yazımızdan bakabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy

Türk Telekom selfy markanın gençlik dünyasıdır. Selfy’de gençler ne isterse o oluyor! Gençler selfy sayesinde ilgi alanlarına özel olarak hazırlanmış fırsatlardan faydalanabiliyorlar. Gençler ayrıca sosyal medya üzerinden gerçekleştirilen oyun ve yarışmalara katılarak sürpriz hediyeler kazanabiliyorlar. Kendi selfy’inizi yaşam şeklinize ve zevkinize göre şekillendireceksiniz!

Türk Telekom Güvenli İnternet Hizmeti

Türk Telekom güvenli internet hizmeti sayesinde hem çocuklarınızı hem de sevdiklerinizi internetin zararlı içeriklerine karşı koruyabilirsiniz. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından Güvenli İnternet Hizmeti sunulmaktadır. Kullanması kolaydır ve tamamen ücretsizdir. Bu hizmetten faydalanmak zorunlu olmasa da önerilmektedir. Hizmetten faydalanmayı tercih eden kişiler Türk Telekom çağrı merkezi ile iletişime geçebilirler. Eğer Türk Telekom mobil hattınızda GİH almak isterseniz, hangi filtreyi istediğinizi yazdıktan sonra, 5555’e SMS göndermeniz gerekir. Filtre olarak:

 • Çocuk profili,
 • Aile profili,
 • Sosyal filtresi,
 • Oyun filtreleri,
 • Sohbet filtreleri yer almaktadır.

Evde internet işlemi için SMS 6606 numarasına gönderilmelidir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler