Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, Müşteri Hizmetleri Numarası
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Turkcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma için, Turkcell müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Turkcell müşteri hizmetleri, Turkcell hatlı telefonlardan sadece 532 tuşlanarak aranabilmektedir. 532 numarası tuşlanarak ve Turkcell direk bağlanma yolu kullanılarak müşteri hizmetleriyle görüşmenin yanı sıra sesli yanıt sistemi kullanılarak da sorularınız cevaplanabilmektedir. Turkcell Platinum müşterileri için Turkcell müşteri hizmetleri haricinde bir müşteri hizmetleri kanalı daha sunulmaktadır. Turkcell Platinum müşteri hizmetleri telefon numarası, 0532 757 15 32’dir.  Bu numaradan yurt içi ve yurt dışındaki bütün Turkcell Platinum müşterileri hizmet alabilmektedir. Bunun haricinde diğer operatörlerden ve sabit telefonlardan da Turkcell müşteri hizmetlerine ulaşılabilmektedir. Turkcell müşteri hizmetleri, müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

  Avast müşteri hizmetleri bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

  Turkcell Müşteri Hizmetleri Hemen Bağlanma

  Turkcell müşteri hizmetlerine hemen bağlanmak için gereken telefon numarası, Turkcell hat sahibi olanlar ve Turkcell hattı olmayıp başka operatörlerden müşteri hizmetlerini aramak isteyenler için farklı numaralardır. Turkcell hat sahipleri yalnızca 532’yi tuşlayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilmektedir. Turkcell direk bağlanma şu şekilde olmaktadır:

  • Turkcell faturalı hat sahipleri müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak istediklerinde iki defa 2 tuşuna basarak hızlı bir şekilde müşteri hizmetlerine ulaşabilmektedir.
  • Turkcell faturasız hat sahipleri ise müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak istiyorsa 532’yi aradıktan sonra sırasıyla 1 ve 0’ı tuşlamaları gerekmektedir. Bu sayede hızla müşteri hizmetlerine ulaşılarak işlemler gerçekleştirilmektedir.

  Turkcell Canlı Destek

  Turkcell canlı destek, Turkcell ile iletişime geçerek destek almanızın bir diğer yoludur. Turkcell’in, sosyal medya platformlarında müşterilerin her an iletişime geçebileceği iletişim kanalları bulunmaktadır ve müşteri hizmetleri olarak hizmet vermektedir. Turkcell Twitter ve Turkcell Facebook kanalları aracılığıyla Turkcell’den destek alabilmektesiniz. Ayrıca sosyal medya kanalları dilek ve şikayetlere de açıktır. Twitter üzerinden Turkcell’den destek almak için:

  • Twitter arama butonuna Turkcell Müşteri Hizmetleri veya @TurkcellHizmet yazarak aratabilirsiniz. Ayrıca Twitter Turkcell kanalında birçok kampanya ve çekiliş fırsatları da bulunabilmektedir.
  • Facebook Turkcell müşteri hizmetleri ise Turkcell şeklinde aratılarak bulunmaktadır. Dilek ve şikayet kabulü, teknik yardım gibi faydaların yanı sıra kampanyalar da Facebook Turkcell sayfasında görüntülenebilmektedir.

  Turkcell Müşteri Hizmetleri Yurtdışı

  Turkcell müşteri hizmetleri yurtdışından arandığında, Turkcell Platinum müşterileri için ücretsiz hizmet sunulabilmektedir. 0532 757 1 532 müşteri hizmetleri telefon numarası, yurt dışı aramalarında Turkcell Platinum müşterileri için ücretsizdir. Fakat müşterilerin 532 numaralı müşteri hizmetlerini aramaları, ücretlendirmeye tabi tutulmaktadır. Bunun haricinde sabit numaralardan arama yapılması halinde her iki hatta da ücretlendirme yapılmaktadır. Bunun yanında Turkcell Platinum hat sahibi olmayanlara önemle belirtmek gerekir ki her iki numara için de ücret ödemeleri gerekecektir.

  Turkcell Müşteri Hizmetleri Başka Operatör

  Turkcell müşteri hizmetleri başka operatörler ve sabit hatlardan da aranabilmektedir. Turkcell müşterisi olmayanlar veya sabit hatlardan müşteri hizmetlerine ulaşmak isteyenler için iletişim numarası, 0532 532 00 00’dır. Karşınıza çıkan sesli yanıt sistemine, sistemde cevaplanması mümkün olmayan bir soru sormanız halinde, doğrudan Turkcell direk bağlanma ile müşteri temsilcisine ulaşabilmektesiniz.

  Turkcell Ücretsiz Hizmet Hattı

  Turkcell ücretsiz hizmet hattı ile 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir. Turkcell ücretsiz hizmet hattı, bir sesli yanıt sistemidir.  Bu sebeple kısa mesaj atılmamaktadır. Kısa mesaj attığınız takdirde ücretlendirmeye tabi tutulabilmektesiniz. Turkcell’den ücretsiz hizmet alabileceğiniz telefon numarası şu şekildedir:

  • 532 757 22 22

  Turkcell ücretsiz hizmet hattını kullanarak alabileceğiniz hizmetler genel olarak şunlardır:

  • Tarife ve kampanyalarla ilgili bilgi edinilebilmektedir.
  • Kendi tarifeniz hakkında bilgi edinebilmektesiniz.
  • Fatura sorgulama yapılarak güncel ve geçmiş faturalar öğrenilebilmektedir.
  • Fatura detayları öğrenme imkanı bulunmaktadır.
  • Tarife kullanım bilgisi öğrenilebilmektedir.
  • Yeni tarife ve kampanyalar ile ilgili teklifler alınabilmekte ve değerlendirilebilmektedir.

  Ayrıca Aski müşteri hizmetleri iletişim bilgilerine bakabilirsiniz.

  Turkcell Online Hizmetler

  Turkcell online hizmetler, hem kurumsal hem de bireysel müşteriler için sunulmaktadır. Online hizmetlerden hem hızlı bir şekilde işlemlerinizi halledebilir hem de aklınıza takılan soruları cevaplandırabilirsiniz. Ayrıca mevcut tarifemi nasıl değiştirebilirim, tarifemi nasıl öğrenebilirim gibi bazı soruların video ile yanıtları bulunmaktadır. Turkcell online işlemleri kullanabilmek için cep telefonu numaranızla sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Turkcell online işlemlere giriş yaparak yapabileceğiniz hızlı işlemlerden bazıları şunlardır:

  • Güncel veya geçmiş dönemlere ait fatura sorgulama
  • Fatura ödemeleri
  • Faturasız hatta TL yükleme
  • Faturasız hatta TL transfer etme
  • Hazır kart paket yükleme
  • Turkcell ek paket alma
  • Cepten internet paketi yükleme
  • Bilgisayardan internet paketi yükleme

  Turkcell online işlemler yardım desteği kapsamında bilgi alabileceğiniz veya sorularınızı cevaplandırabileceğiniz bazı konular ise şunlardır:

  • Faturalı hat, hazır kart hakkında bilgi alma
  • Abonelik işlemleri
  • Cihazlar hakkında bilgi edinme
  • Paket ve tarife satışı
  • Turkcell’e numara taşıma
  • Kampanyalar
  • Yurt dışında Turkcell hat kullanımı

  Bunlar gibi daha pek çok sorunun yanıtı Turkcell online işlemlerde bulunmaktadır.

  Turkcell İnternet Sitesi Yardım

  Turkcell internet sitesi yardımı için, Turkcel’in sitesini ziyaret etmek gerekmektedir. Siteye giriş yaptığınız anda, “Yardımcı olabilir miyim?” bildirimi gelmektedir. Bu bildirime tıklanarak açılan sayfada sorularınızı sorabilir ve yanıtlarını alabilirsiniz. Bu cevaplar, sıkça sorulan sorular çerçevesinde hazır cevaplanmıştır. Sisteme sorunuzu yazdığınızda çıkan cevabın yanı sıra, sistem sizi Turkcell sitesinde cevabınız hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz sayfaya yönlendirmektedir. Bu sebeple Turkcell direk bağlanma yanında tercih edilebilecek bir destek kanalı alternatifidir. Turkcell internet sitesinde ayrıca şikayet talebi de oluşturulabilmektedir.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
  1. Mert Çoban dedi ki:

   Teşekkürler yazınız sayesinde turkcell müsteri hizmetlerine direk bağlanabildim.

  2. Musa dedi ki:

   bumu şimdi direk bağlanma lan zaten 532 yi aramasını biliyoruz o yönlendirmeleri dinlemeden direk bağlansın istiyoruz, blog sitesi aç makale yazdır boş boş bilgiler çöplüğe çevirdiniz neti

  3. seher dedi ki:

   ya musteri temsilcisine direk baglanamiyorum ne sacma

  4. Serdar dedi ki:

   Niye açmıyorsun tel hikayesiniz

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler