Vakıf Emeklilik Müşteri Hizmetleri Numarası, İletişim Bilgileri
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Vakıf Emeklilik Müşteri Hizmetleri Numarası

Vakıf Emeklilik Müşteri Hizmetleri Numarası

Vakıf Emeklilik müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçmek için telefonlarınızdan 0 850 222 9 237 hattını tuşlayabilirsiniz. Vakıf Emeklilik müşteri hizmetleri dışında görüş, istek ve şikayetlerinizi iletmek için 0212 310 37 24 numarası üzerinden de Vakıf Emeklilik ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri aracılığıyla:

  • Bireysel emeklilik,
  • Kesintisiz eğitim sigortası,
  • Can yeleği
  • Ve Ailem ferdi kaza sigortası,
  • Kampanyalar,
  • Kurumsal sosyal sorumluluk,
  • Ücret hesaplama,
  • Mobil uygulamalar ve çok daha fazlası hakkında bilgiye sahip olabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerini aramadan önce Vakıf Emeklilik resmi internet adresinden sıkça sorulan sorular sekmesini ziyaret edin. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz konu hakkında burada bilgiler bulunabilir. Sıkça sorulan sorular kısmından gerekli bilgiye ulaşamamanız halinde çağrı merkezi ile iletişim kurabilirsiniz.

Vakıf Emeklilik Bireysel Emeklilik Sistemi

Vakıf Emeklilik bireysel emeklilik sistemine 18 yaşından büyük herkes katılabilir. Bireysel emeklilik sayesinde, emeklilik döneminde ek gelir elde edebilir, hayat standartlarınızı yükseltebilirsiniz. Uzun vadede bu sistem sayesinde ekonomik kalkınmaya katkı sağlanmış olur. Bireysel emeklilik sisteminden emekli olmak isteyen kişilerin en az 10 sene boyunca sistemde kalmaları gerekir. 56 yaşını dolduran kişiler emekli olabilirler. Kullanıcının seçeceği tutara göre ödenmesi gereken en  üst ve en alt limitler değişiklik gösterebilir. Genellikle ödemeleri için üst limit bulunmaz.

Emeklilik sözleşmesinde belirtilmesi koşuluyla, katkı payı ödemesi için ara verebilirsiniz. Dilerseniz aynı anda birden fazla emeklilik sözleşmesi sahibi olabilirsiniz. Bireysel emeklilik sisteminden faydalanan kişiler katkı paylarının yüzde 25’i oranında devlet katkısından faydalanacaklardır. Devlet katkısında çocuklarınız ve eşiniz de onların adına ödeme yapmanız halinde faydalanabilirler. Bütün TC vatandaşları ve mavi kart sahipleri devlet katkısında faydalanma hakkına sahiptirler.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Anadolu Bank Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Vakıf Emeklilik Ferdi Kaza Sigortası

Vakıf Emeklilik ferdi kaza sigortası kişilerin geçici ya da kalıcı olarak iş görme yeteneğini kayıp etmesi ile söz konusu olur. Kişinin ölmesi halinde kişilerin yakınları bu sigorta ile güvence altına alınmış olurlar. Ana teminatlar içinde kaza sonucu tedavi masrafları ile kaza sonucu maluliyet ve vefat bulunur. Bunun dışında yapacağınız seçenekler ek teminat olarak geçer ve faydalanmak için ek ücret ödenmesi gerekir. Ferdi kaza sigortasından faydalanmak isteyen kişiler en az 18 en fazla 65 yaş arasında olabilirler. Sür prim alınması halinde yaşı 65’ten fazla olan kişiler de ferdi kaza sigortasından faydalanabilirler.

Ayrıca Tüvtürk müşteri hizmetleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vakıf Emeklilik Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Vakıf Emeklilik tamamlayıcı sağlık sigortası SGK güvencesini özel hastaneeler içinde kullanmak isteyen kişiler için hazırlanmıştır. Teminat içinde 10 defalık hak bulunan ayakta tedavi bulunur. Ayrıca acil bir durum olması halinde kara ambulansı hizmeti de bulunmaktadır. Sigortadan faydalanmak isteyen kişilerin TC vatandaşı olmaları ve SGK kapsamında genel sigortalardan faydalanmaları gerekmektedir. Eğer çocuklar 18 yaşından küçükseler, aile poliçesine dahil edilme hakları bulunur. Tek çocuk olarak da sigortalanabilirler.

Vakıf Emeklilik Hayat Sigortası Nedir?

Vakıf Emeklilik hayat sigortası kişinin yaşantısında meydana gelebilecek hastalık, kaza ve ölüm gibi durumlarda aileye destek sağlanmasına yarayan uygulamanın ismidir. Teminat içinde maluliyet ile vefat bulunur. Ek teminat bulunmaz. Bu nedenle teminat ekleme ve çıkarma gibi bir seçenek de bulunmaz. Hayat sigortası yapan kişiler prim ödediklerinden ödedikleri primler vergi indiriminden faydalanmalarına yarar. Prim ödemesi yapılan her ay ücretin yüzde 15’inden indirim sağlayabilirsiniz. İndirim brüt asgari ücretin yıllık tutarı ile sınırlıdır. Hesaplamalarda herhangi bir problem ile karşılaşmanız halinde ise Vakıf Emeklilik müşteri hizmetlerini hemen arayın.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Albaraka Türk Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler