Vatan Bilgisayar Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Vatan Bilgisayar Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Vatan Bilgisayar Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Vatan bilgisayar çalışma saatleri teknoloji mağazasının bulunduğu konuma göre değişiklik göstermekle birlikte genel olarak sabah 10:00 ile akşam 22:00 saatleri arasındadır. Vatan Bilgisayar AVM’lerde hizmet veriyorsa AVM açılış ve kapanış saatlerine göre mesai yapmaktadır. Cadde üzerinde bulunan Vatan bilgisayarlar ve diğerleri hafta içi ve hafta sonu hizmet vermeye devam eder.

Vatan bilgisayar özel günlerde veya resmi tatillerde kendi belirlediği düzende çalışmalarına devam eder. Bazı özel günlerin ilk iki günü kapalı olan mağazalar diğer günlerde açık olabilir. Mağazaların çalışma bilgileri hakkında detaylı bilgiler Vatan Bilgisayar web sitesi üzerinden incelenebilir.

Teknoloji marketi uygun fiyatları ve müşteri memnuniyeti sayesinde Türkiye’de önemli satış potansiyellerine sahiptir. Vatan bilgisayar uzun yıllardır birçok markayı bünyesinde bulundurarak her bütçe sahibine ihtiyacı olan teknolojik ürünü sağlamaktadır.

Vatan Bilgisayar Ürün Kategorisi Nelerden Oluşur?

Vatan bilgisayarın ürün kategorisi birbirinden farklı markaların oluşturduğu zengin çeşitlerden meydana gelmektedir. Teknolojik ürünlerin satışında sektörde lider konumdaki yerini daima koruyan Vatan Bilgisayarın geniş ürün kategorisi şu şekilde özetlenebilir:

  • Telefon,
  • Bilgisayar,
  • Bilgisayar parçaları,
  • Kamera,
  • TV & Ev elektroniği,
  • Ofis malzemeleri,
  • Aksesuar,
  • Oyun & Hobi,
  • Ev Aletleri,
  • Spor & Outdoor.

Tüm ürün kategorilerinde yüzlerce çeşit marka ile müşteriler kendilerine en uygun teknolojik ürünü uygun fiyatlara satın alabilir. Marka fiyatları ve özellikleri hakkında kıyaslama yapan müşteriler ister mağazadan isterlerse Online üzerinden ürünlerini satın alabilir.

Vatan Bilgisayar Tarihçesi Nedir?

Vatan bilgisayarın tarihçesi 1983 yılından itibaren bilgisayar program satışı yaparak başlamıştır. 1996 yılında ise ülkemizde tek dağıtıcılı perakende ürünleri satmıştır. 2002 yılına gelindiğinde ülkenin ilk teknolojik hiperstoru olan Vatan Bilgisayar 2006 yılında Ankara Söğütözünde 18,650 m2 büyüklüğündeki Dünya’nın en büyük teknolojik mağazasını açmıştır. 2007’nin sonunda 9 mağazaya ulaşan Vatan Bilgisayar, 2008’de 12, 2009’da 19, 2010’da 34, 2019’da 143 mağazaya ulaşarak 2020’de 54 ilde 144 mağaza ile hizmetlerine devam etmektedir. Günümüzde 144 mağazası ile 200.000 m2 kapalı alan, 107.400 m2 satış alanı ile üstün kalitesini ortaya koymaktadır. Vatan bilgisayar her geçen gün mağaza sayısını arttırarak tecrübeli satış ekibi ile büyümeye devam etmektedir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  TEB Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Ayrıca SGK çalışma saatleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Online Alışveriş

Vatan bilgisayar online alışverişte müşterisine özel ayrıcalıklar ile siparişlerini hızla teslim etmektedir. Vatan bilgisayar Türkiye’nin her yerine motorlu kuryeleri ile aynı gün teslimat yapabilir. Aynı gün teslimat bölgeleri Vatan Bilgisayarın bulunduğu semtlerde geçerli olmaktadır. Mağazalara yakın bölgelerden gelen siparişler 30 dakika ile 3 saat arasında anında teslim edilir. Müşteriler uygun taksit fırsatları ve avantajları ile sahip olduğu ürünleri 14 gün içerisinde kolayca iade edebilir. Bazı seçili ürünlerde kargo bedava uygulaması bulunmaktadır. Müşteriler aynı gün teslim bölgesinin dışında kalıyorsa bu durumda anlaşmalı kargonun gönderim süresini öğrenmelidir. Siparişleri online üzerinden takip eden müşteriler kargo durumları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir. Online üzerinden alışveriş yapmak isteyen müşteriler Vatan Bilgisayarın web sitesini ziyaret edebilir.

Vatan Bilgisayar Online Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Vatan bilgisayar online ödeme seçenekleri müşterinin kredi kartı veya banka kartı ile gerçekleşmektedir. Müşteriler ödeme seçeneklerinin hiçbirine sahip değilse bu durumda mağazalardan alışveriş kredisi başvurusu sağlayarak dilediği teknolojik ürüne sahip olabilir. Detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kişiler öncelikle Vatan Bilgisayar web sitesini ziyaret etmelidir. Müşteriler dilerse kendilerine en yakın Vatan mağazasına gidebilir veya müşteri hizmetleri ekibinde detaylı bilgi sahibi olabilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler